Një 12 vjeçare është çuar në martenitet nga bashkëshorti i saj pasi ajo ishte 12 javëshe shtatzënë. Një burrë rreth të dyzetave u përpoq ta prezantonte vajzën si një 20 vjeçare por ekzaminimet e mjekëve treguan se ajo  ishte vetëm 12 vjec.

“The Sun” raporton se kjo ngjarje është shënuar në Kinë. Fotot që shohim dëshmojnë për vajzën e cila kish mbërritur në spital 12 javëshe shtatzënë. Bashkë me burrin ishte dhe vjehrra e vajzës.

Menjëherë u njoftuan forcat e policisë të cilët shoqëruan 40 vjeçarin. Por nuk u dhanë detaje të tjera pasi si burri dhe nënë e tij nuk flisnin gjuhën mandarin. Bashkëshorti është shfaqur nervoz duke kërkuar që stafi të bëjë detyrën dhe të mos bëjë shumë pyetje.

Hetuesit besojnë se ajo është rrëmbyer ose blerë nga një vend i huaj, pasi historitë e martesave të burrave kinezë me vajza nga Vietnami janë shumë të shpeshta.

china

china

china

3 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: epavarura.com/40-vjecari-kinez-shoqeron-ne-maternitet-gruan-e-tij-12-vjecare-shtatzene/ […]

Comments are closed.