Katër persona janë arrestuar pas disa pamjeve të neveritshme që shfaqnin një të ri të marrë peng që rrihej dhe torturohej ndërsa videoja u transmetua ‘live’ në Facebook.

Dy meshkuj dhe dy femra, që besohet të jenë të moshës 18 vjec, u ndaluan nga Policia e Chikagos, të mërkurën më 4 janar, pasi autoritetet morën vesh për videon e shpërndarë në rrjetet sociale.

Videoja tregon katër persona me ngjyrë teksa mbajnë peng një njeri të bardhë në një apartament dhe e dhunojnë atë.

I riu i marrë peng mund të shihet i mbledhur kruspull në një qoshe me krahët e tij të lidhur dhe gojën e mbyllur.

3bdad83f00000578-4089510-image-m-56_1483578704510 3bdad85700000578-4089510-image-m-24_1483577265043 screenshot_5

3 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: epavarura.com/adoleshentet-marrin-peng-te-riun-dhe-e-torturojne-postojne-videon-ne-fb-arrestohen/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More here on that Topic: epavarura.com/adoleshentet-marrin-peng-te-riun-dhe-e-torturojne-postojne-videon-ne-fb-arrestohen/ […]

Comments are closed.