Një burrë që pretendon se pirja e përditshme e alkolit për 12 vjet desh i mori jetën, ka publikuar fotografitë e ndryshimit të tij të pabesueshëm pas 500 ditëve esëll.

Përdoruesi i Reddit, Meatteo e la pijen pasi e kishte kaluar vijën e kuqe dhe sot ka postuar online fotot e shndërrimit të tij të pabesueshëm.

Ai tha: “Pija tre arka me birrë dhe disa Jim Beam në javë. Isha përpjekur ta lije dhjetëra herë më parë. Kjo është periudha më e gjatë që kam qëndruar pa pirë. I thashë stop sepse isha lodhur duke qenë i sëmurë”./a.m.

 

300 days sober

14 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 53711 more Info to that Topic: epavarura.com/alkolisti-heq-dore-nga-pija-per-500-dite-ja-rezultatet-e-mahnitshme/ […]

Comments are closed.