Astronauti i parë i Kinës thotë se ka dëgjuar zëra të çuditshëm gjatë fluturimit të tij të parë në hapësirë – por që askush nuk ka mundur ta gjejë shkakun e tyre.

Astronauti Yang Lievi tha se zhurmat e çuditshme e nervozuan atë, duke bërë që ai të shikonte në hapësirë por të mos vërente diçka të pazakonshme.

Yang, tani një gjeneral në Forcën Ajrore të Kinës, tha se zhurma dëgjohej si një trokitje, duke e krahasuar zhurmën me goditjen e hekurit me çekiç.

51-vjeçari ka ngritur të gjitha teoritë e mundshme, duke përfshirë alienët, dhe tha se nuk e kishte dëgjuar kurrë më atë zhurmë prej se u kthye në Tokë.

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: epavarura.com/astronautet-ne-hapesire-degjuan-nje-ze-te-cilin-askush-nuk-mund-ta-shpjegoje/ […]

Comments are closed.