Basha i përgjigjet Ramës: BE të ka refuzuar ty, mbaj përgjegjësi

0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama publikoi deklaratën e homologut italiane Giuseppe Conte i cili kishte thënë:
“Mbledhja e mbrëmshme do të mbahet mend si gabim historik. Shqipëria meriton hapjen e negociatave”.
Si dhe atë çfarë ka thënë Basha duke e quajtur mos hapjen e negociatave dështim të qeverisë.
Statusi i Bashës:
Kot fshihesh me lojëra fjalësh. Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua. Pikë. BE të ka refuzuar ty! Mbaj përgjegjësi. A.Pali
Shperndaje lajmin Basha i përgjigjet Ramës: BE të ka refuzuar ty, mbaj përgjegjësi appeared first on KosovaPost.

Loading...