19260301_1547345058650003_8693276075203424383_n

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar sot turin elektoral ne qytetin e Kukesit. Edhe nje here Basha ka vene theksin te ekonomia dhe te plani i PD-se per te.

“Cdo familje ne nevoje ekonomike do te rkthehet ne skemen e ndihmes ekonomike. Familjet ne ndihme ekonomike do te kene te paguar faturen e energjise, faturen e ujit do te hapet edhe Universiteti i Kukesit.

Asnje femije nuk do te mbetet pas studiuar per shkak te pamundesise ekonomike. Do te ndezim motorin e ekonomise dhe do ti kushtojme vemendje te vecante zonave te harruara.

Diten e diel mbushini qendrat e votimit, bashkohuni merrni edhe te majtet e zhgenjyer me vete dhe bejini pjese te Republikes se Re. Asnje kuksian te mos mbetet pa votuar. Me jepni fjalen!”, tha Basha nder te tjera.

10 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 83003 additional Info on that Topic: epavarura.com/basha-nga-kukesi-do-te-ndezim-motorin-e-ekonomise-votoni-pd/ […]

Comments are closed.