Ky është momenti horror kur një baskëtbollisti i del syri vendit në mes të lojës.

Akil Mitchell i “New Zealand Breakers” po përpiitej në agoni kur syri i tij i majtë u shkëput nga zgavra, ndërkohë që shokët e skuadrës u sprapsën të tmerruar.

Video shokuese tregon se si më pas ata nxitojnë për ta ndihmuar.

Më vonë, Mitchell postoi në Tëitter se ishte mirë, dhe mund të shihte pas ndeshjes.

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 31185 more Information on that Topic: epavarura.com/basketbollistit-del-syri-vendit-ne-mes-te-lojes/ […]

Comments are closed.