“Brenda meje rritet Jezusi” por çfarë thotë ekoja (VIDEO)

4
143

Edhe pse ditë më parë, deklarata e një 19 vjeçare se në barkun e saj rritet “Jezusi”, Haley trondit sërisht opionin publik.

Sipas adoleshentes, ky fëmijë do të vinte në jetë brenda këtyre 9 ditëve. Por, nëna e saj Kristi e përgënjeshtroi të bijën publikisht, duke thënë se ajo nuk ishte fare shtatzënë.

Haley nuk u dorëzua dhe kërkoi t’i vërtetonte të gjithëve se kishte të drejtë.

Për këtë arsye, ajo i kërkoi një mjeku që t’i bënte një eko.

Në videon e publikuar nga Huffington Post, mjeku Travis Stork analizoi ekon e Haley –it. I ftuar në emisionin Dr Phil, Stork shfaqi ekon e 19 – vjeçares dhe atë të një gruaje në muaj të nëntë të shtatzënisë. Pamjet flasin vetë. Haley jo vetëm që nuk mban në bark Jezusin, por nuk është shtatzënë.

Google search engine

4 COMMENTS

Comments are closed.