Kjo video, e cila tregon momentin kur një burrë i “çmendur” godet veten e tij në vendin e keq me një dru gjigant, është shpërndarë shumë nga përdoruesit e internetit.

Burri i veshur me të zeza besohet se ushtron stilin “Iron Crotch”, një stil unik i Shaolinëve që lë gojëhapur njerëzit me fuqinë e organit gjenital, shkruan Daily Mail.

Mjeshtërit e Kung Fu-së, pretendojnë se ky lloj ushtrimi ndihmon në trajtimin e sëmundjeve të ndryshme dhe ejakulimin e parakohshëm.

5 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 89441 more Information on that Topic: epavarura.com/burri-guximshem-godet-veten-dru-ne-vendin-e-keq/ […]

Comments are closed.