Çifti bllokon trafikun, kërcen në mes të rrugës

3
77

Ky është momenti romantik por edhe acarues kur një cift vendosi të kërcejë salsa në mes të autostradës duke lënë në trafik shumë makina dhe duke shkaktuar një skenë kaotike.

Këto pamje shumë shpejt janë postuar në rrjetet sociale dhe janë shpërndarë me mijëra herë nga përdorues të shumtë të internetit.

Njerëzit e bllokuar në trafik nuk kanë ditur çfarë të bëjnë tjetër, përveçse të presin dhe të shijojnë vallëzimin e ëmbël të çiftit.

Të parët për lajmin e fundit

Google search engine

3 COMMENTS

Comments are closed.