Ky djalë rus ka çuditur me çmendurinë e tij.

Ai i është hedhur trenit para në lëvizje, për të fituar ca klikime me videon e tij në rrjet.

Shumë e kanë cilësuar si një çmenduri.

Së pari, edhe pse shoferi i trenit që u pa në stacionin Polezhaevskaya, ka tentuar disa herë t’i bie sirenës për të treguar se është afruar, djaloshi nuk e ndali veten.

Të pranishmit u shokuan kur panë kërcimin e tij para trenit, edhe pse treni ishte në lëvizje të shpejtë.

Sidoqoftë, ai nuk u lëndua, kaloi përtejmë dhe gjithçka iu kthye normalitetit.

Kjo video ka marrë më shumë se 75 mijë klikime për disa orë që nga momenti që është postuar ne YouTube./GazetaExpress/

5 COMMENTS

Comments are closed.