“Fëmijët e Pasur të Londrës” tashmë njihen për çmenduritë e tyre, por kësaj radhe kanë kalur kufijtë, arrijnë të bëjnë gjestë të egra.

Në llogarinë e tyre në Instagram kanë postuar video  teksa shkatërrojnë sende të shtrenjta, vendosjen  e  zjarrit në një Mercedes G Wagen me vlerë 87 mijë paund, hedhjen e mijëra dollarëve dhe orën e një markeje shumë të shtrenjtë “Rolex” me vlerë 8 mijë paund  në tualet.

Video e incidentit tronditës së makinës së  djegur  ishte postuar në llogarinë e tyre në Instagram, me arsyetimin: “Ne ishim të mërzitur kështu që dogjëm G-Wagon për një të qeshur.”

3b63473400000578-4033918-image-a-1_1481752925674 3b61b25000000578-4033918-other_wasteful_displays_include_a_cheeky_rich_boy_who_pretended_-m-45_1481739787551 3b61b1e000000578-4033918-image-a-32_14817386259653b61b1ee00000578-4033918-image-a-31_1481737587894

3b61b25800000578-4033918-image-a-41_1481739251732

3b61e36500000578-4033918-image-a-44_1481739693284

 

https://youtu.be/PqmtHrQWIOk

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 35467 additional Information on that Topic: epavarura.com/cudira-nga-bota-cmenduria-e-femijeve-te-pasur-te-londres-arrin-kulmin-fotovideo/ […]

Comments are closed.