Një video po bën xhiron në internet ku tregon shuma të mëdha parash teksa hidhen në një dasmë në Nigeri.

Pamjet tregojnë se të ftuarit janë duke shkelur mbi sasi të madhe kartëmonedhash, të cilat hidhen pa pushim me “pistoletë”.

Paratë thuhet se janë hedhur nga manjati i naftës dhe miliarderi Ayiri Emami.

Në video dallohet biznesmeni që “qëllon” i pari dhe më pas ia jep “armën” e florinjtë djalit të tij që të vijojë të njëjtin ritual.

3a67d3b000000578-3938780-image-a-3_1479228332728 3a67d38000000578-3938780-image-a-2_1479228330147 3a67d39600000578-3938780-image-a-1_1479228321732 3a67d3d000000578-3938780-image-a-4_1479228336020

4 COMMENTS

Comments are closed.