Dieta japoneze me të cilën humbni 5 kg për 7 ditë

2
83

Dieta është shumë e thjeshtë. Ajo çka ju nevojitet është që çdo mëngjes të hani banane dhe të pini ujë i cili ka qëndruar në temperaturë të dhomës, ndërsa pjesën tjetër të ditës mund të hani çfarë të dëshironi.

Bananet janë të pasura me niseshte rezistente të cilat në mënyrë aktive e bëjnë trupin që të humb kilogramët e tepërt.

Let’s block ads! (Why?)

Google search engine

2 COMMENTS