Të gjithë e mbajmë mend këtë vogëlush, pasi fotoja e tij u bë virale. Por fal asaj fotoje dhe famës që fitoi në internet ai arriti ti shpëtonte jetën babait.

Kur nëna  e Sammy Griner , Laney, shkrepi një foto të tij në vitin 2007 duke mbajtur një dorë me rërë në plazh që në atë kohë ka qenë 11 muajsh, nuk ia kishte marrë kurrë mendja se ishte kthyer në një fenomen në rrjetet sociale.

Me një vështrim të “përcaktuar” në fytyrën e tij, ai ishte quajtur si “Succes Kid” kur fotoja e tij u bë virale në vitin 2010.

Vogëlushi nga Florida ka mundur ta përdorë famën e tij duke mbledhur 100,000 dollarë për t’i shpëtuar jetën të atit i cili vuante nga veshkat dhe kishte nevojë për transplant.

3b2b7f3200000578-4013308-image-a-67_1481202421510 3b2d72be00000578-4013308-image-a-64_1481201923789 3b2d72ca00000578-4013308-image-a-60_1481201455959

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More Info here on that Topic: epavarura.com/e-mbani-mend-kete-vogelush-foton-e-tij-shpetoi-jeten-te-atit/ […]

Comments are closed.