Etrit Berisha ka një fajtor për humbjen ndaj Francës.

Ai këtë humbje ia faturon mungesës së eksperiencës në minutat e fundit dhe tolerimit që bëri skuadra e ndikuar nga lodhja.

“Ishte një ndeshje e fortë dhe e vështirë, një ndeshje mirë nga ana jonë. Eksperienca na bëri që të humbnim ndeshjen në minutat e fundit. Nuk kishim eksperiencën e duhur për minutat e fundit. Mendoj se mund ta eleminomin golin e parë. Sulmuesi i tyre shënoi mes 3 mbrojtësve tanë. Sot është një ditë vështirë për të gjitëh çunat. Në ndeshjen ndaj Rumanisë do përpiqemi që të jëpim më të mirën për të bërë një ndeshje të mirë”-tha Berisha

9 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More here on that Topic: epavarura.com/etrit-berisha-trondit-nga-themelet-ja-kush-ishte-fajtori-per-humbjen-francen/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you will find 83808 additional Information to that Topic: epavarura.com/etrit-berisha-trondit-nga-themelet-ja-kush-ishte-fajtori-per-humbjen-francen/ […]

  3. … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: epavarura.com/etrit-berisha-trondit-nga-themelet-ja-kush-ishte-fajtori-per-humbjen-francen/ […]

Comments are closed.