Mes fëmijëve të vegjël ndodhin edhe incidente të tilla. Dy vëllezër binjakë 2-vjeçarë ishin duke luajtur teksa njëri prej tyre u kap nga një dollap në dhomën e gjumit.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në Utah të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por heroi i këtij incidenti ishte vëllai binjak, i cili bëri çfarë mundi për të shpëtuar Brock Shoff.

Skena u filmua nga kamerat e sigurisë dhe pamjet janë vërtet shqetësuese dhe të dhimbshme.

https://youtu.be/JQYpN438IwU

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 90718 more Information to that Topic: epavarura.com/femijen-2-vjecar-e-ze-dollapi-por-heroi-eshte-binjaku-tij/ […]

Comments are closed.