Ky është momenti kur një grup djemsh vendosën t’i bënin një shaka të hidhur shokut të tyre duke e zgjuar në mënyrën më të keqe të mundshme.

Chris Linstrem nga Mançesteri i Anglisë, është mbështetur mbi tavolinë dhe ka fjetur, meqë kishte pirë dhe nuk mund të qëndronte më.

Në atë moment shokët e tij vendosën ta zgjonin duke përdorur një sharrë elektrike, ku prenë sipërfaqen prej druri, përreth vendit ku ai po e mbante kokën.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni atë teksa fle edhe pse pajisja lëshon zhurmë të madhe, derisa bie për toke.

https://youtu.be/N1HXBJdFij4

5 COMMENTS

Comments are closed.