15­vjeçarin nga Shkodra, Nilidon Pepushaj e dallon nga moshatarët e tij dëshira për të mësuar gjëra të reja dhe sidomos për të krijuar.

Ai ndjek klasën e 9-­të në shkollën jopublike të quajtur ‘Zemra e Krishtit’ por ka aftësi të rralla përdorimin e kompjuterit, aq sa stafi i rrjetit më të madh social, Facebook, e ka vënë atë në listën e njerëzve të besuar dhe tashmë ai ka akses në mirëmbajtjen e këtij rrjeti.

Për të treguar aftësitë e tij Nildoni ishte i ftuar në emisionin “Top Show”, ku tregoi edhe çfarë mendon për politikanët shqiptarë, nga kryeministri Edi Rama, ish kryeministri Sali Berisha, kryedemokrati Lulzim Bashën dhe kryeparlamentari Ilir Meta!

Pak kohe me pare ai ka shkruar një letër të hapur në “Panorama” për pushtetarët dhe qytetarët shqiptarë në lidhje me realitetin disi të zymtë ekonomik në Shqipëri.

5 COMMENTS

 1. … [Trackback]

  […] There you will find 52770 more Info to that Topic: epavarura.com/flet-15-vjecari-shkodran-qe-fitoi-besimin-e-mark-zuckerberg-mendimi-im-per-ramen-meten-berishen-e-bashen/ […]

 2. … [Trackback]

  […] Here you can find 84249 additional Info to that Topic: epavarura.com/flet-15-vjecari-shkodran-qe-fitoi-besimin-e-mark-zuckerberg-mendimi-im-per-ramen-meten-berishen-e-bashen/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Here you can find 58794 more Info on that Topic: epavarura.com/flet-15-vjecari-shkodran-qe-fitoi-besimin-e-mark-zuckerberg-mendimi-im-per-ramen-meten-berishen-e-bashen/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Read More here to that Topic: epavarura.com/flet-15-vjecari-shkodran-qe-fitoi-besimin-e-mark-zuckerberg-mendimi-im-per-ramen-meten-berishen-e-bashen/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: epavarura.com/flet-15-vjecari-shkodran-qe-fitoi-besimin-e-mark-zuckerberg-mendimi-im-per-ramen-meten-berishen-e-bashen/ […]

Comments are closed.