Home / Aktualitet / Fotolajm/ Dhelpra e ngrirë në lumin Drin

Fotolajm/ Dhelpra e ngrirë në lumin Drin

I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët. Gjatë ditës së sotme është gjetur një dhelpër e ngrirë.

Kafsha është gjetur në ujërat e lumit Drin në Krushë të vogël.

Moti i ftohtë pritet të vijojë deri në fund të javës.

auto_15940557-10209147911069714-226039139579549120-n-500x3581484070431

Check Also

55 vjeçarja shpëton dy fëmijë 10-6 vjeç dhe mbytet vetë në lumin Drin

Një 55 vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike ditën e sotme në Drinin e …

error: Mos kopjo, por shperndaje ;)