Kjo mund të konsiderohet si një ndër dasmat më ekstravagante dhe luksoze. Miliarderi Sargis Karapetyan martoi djalin e tij me nusen Salome Kintsurashvili.

Dasma kushtoi plotë 2 mln dollarë. Vetëm fustani dhe bizhuteritë kushtuan mbi 200 mijë dollarë.

I ftuar ishte dhe grupi Maroon 5 që mendohet se ka marrë rreth 800 mijë dollarë.

2 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 64697 additional Information to that Topic: epavarura.com/fotot-dasma-perrallore-e-miliarderit-rus-paje-2-mln-dollare/ […]

Comments are closed.