Zakonisht ndodh që shumë futbollistë kur firmosin kontratën e parë të majme, ajo që bëjnë fillimisht është t’i krijojnë kushte të afërmve të tyre për të bërë një jetë të mirë.

Por kjo nuk ka ndodhur me Nilotin, yllin e Manchester City.

Ai ka firmosur një kontratë prej 100 mijë paund (112 mije euro )  në javë e megjithatë nuk i ka dhënë asnjë kacille nënës së tij e cila jeton si mos më keq.

Sipas thë Mirror, e kaluara e nënës së tij nuk është aq e bukur, varësi nga heroina, burgu, prostitucioni, por marrëdhëniet nënë e bir janë ndërprerë që prej verës 2015, pas një sherri me fjalë që ka shpërthyer në Whatsapp dhe ku mësohet se ai i ka thënë nënës së tij të shporret sepse ajoe kontakton atë vetëm kur i duhen para.

Ajo i tha the Mirrror: Jam e sigurtë se në këtë mënyrë si jetoj unë nuk jeton asnjë nënë e ndonjë futbollisti të Premier League dhe se Nolito nuk i kishte paguar më as qeranë.

3a159cc000000578-3908140-image-a-59_1478353475162 3a1621e300000578-3908140-image-a-83_1478362360923 3a1621ee00000578-3908140-image-m-82_1478362351239 3a159cbc00000578-3908140-however_rocio_agudo_duran_mother_of_manchester_city_winger_nolit-a-62_1478353669644 3a15faec00000578-3908140-image-a-75_1478357542787

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: epavarura.com/futbollisti-merr-112-mije-euro-ne-jave-e-ema-sme-paguan-qerane/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Information on that Topic: epavarura.com/futbollisti-merr-112-mije-euro-ne-jave-e-ema-sme-paguan-qerane/ […]

Comments are closed.