Babai i dy fëmijëve thotë se nuk ka ndërmend të konsumojë më kurrë vezë pasi hapi tre të tilla për të bërë mëngjesin dhe brenda tyre gjeti gjak.

Babai i dy fëmijëve thotë se nuk ka ndërmend të konsumojë më kurrë vezë pasi hapi tre të tilla për të bërë mëngjesin dhe brenda tyre gjeti gjak.

Ady Reid nga Manchester rrefeu se e bëri këtë zbulim tronditës teksa po përgatiste vezë të rrahura për veten e tij dhe dy djemtë.

Ai thotë se vezët i kishte blerë në supermarket. Provën e asaj që zbuloi Ady e postoi në Facebook, teksa u betua se nuk do të konsumonte më kurrë vezë.

Megjithatë, sipas organizatës incredibleegg, ndonëse vezët me gjak mund të duken të shpifura në fakt nuk janë të rrezikshme për shëndetin./tvklan.al

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: epavarura.com/hap-3-veze-tmerrohet-nga-ajo-qe-gjen-brenda-foto/ […]

Comments are closed.