Austin Harroyf, 19 vjeç, i cili u akuzua në gusht për vrasjen e një çifti nga Florida, ka rrëfyer për policinë një nga gjërat më shokuese.

Pasi ai u gjet në skenën e krimit, në garazhin e shtëpisë së viktimave duke kafshuar fytyrën e burrit që vrau për vdekje, “kanibali” i tha policisë se kishte ngrënë njerëz.

Policia e gjeti Austin, ish mundës, të veshur me të brendshme duke bërë zhurma kafshësh. Ai përdori një thikë me tehe të ndyshueshme dhe armë rastësore nga garazhi i çiftit në sulmin e tmerrshëm, duke krijuar atë që dedektivët e konsideruan si skenën më të “shpifur” të krimit të karrierës së tyre.

Harrouf u shtrua në Qendrën Mjekësore St Mary pas incidentit kur organet e tij nisën të bien në tokë pasi ai piu kimikate nga shtëpia e viktimave.

“Me ndihmoni, hëngra diçka të keqe,” tha Austin për policinë.

Kur u pyet se çfarë kishte ngrënë, ai u përgjigj: “Njerëz”.

Sipas raportit të policisë, 19 vjeçari iu lut efektivëve ta vrisnin pasi e tërhoqën nga trupi i pajetë i John Stevens.

Teksa FBI po vazhdon testimet nëse Harrouf ishte nën efektin e drogës, ai është transferuar nga spitali në burgun e Martin Country.39BE62FE00000578-3875776-image-a-6_1477507087372

3911642E00000578-3820077-image-a-1_1475522673901 374B326900000578-3745800-image-a-78_1471465200255 374B219C00000578-0-image-m-63_1471461164744

10 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 32352 more Information to that Topic: epavarura.com/hengra-dicka-te-keqequhen-njerez/ […]

Comments are closed.