Humb jetën një shqiptar gjatë shembjes së urës në Itali

15

Shembja e urës në Genova ka shkaktuar 35 viktima mes tyre edhe një shqiptar. Viktima është Marjus Djerri, një pastrues i ri, me origjinë nga Shqipëria.
Shembja e urës në Genova ka shkaktuar 35 viktima mes tyre edhe një shqiptar. Viktima është Marjus Djerri, 22 vjeç, me origjinë nga Shqipëria.
Marjus Djerri dhe kolegu i tij, Edi Bokrina, ishin duke shkuar për në punë kur ura që po rrëzohej i zuri poshtë.
Tragjedia bëhet më e rëndë pasi trupat e të dyve janë nxjerrë para syve të familjarëve. Ende nuk dihet origjina e Edi Bokrinës por dyshohet edhe ai është me origjinë shqiptare.
Shperndaje lajmin Humb jetën një shqiptar gjatë shembjes së urës në Itali appeared first on Lajme.al.

0 Shares
Loading...