download (28)

Një djalë i ri ka humbur jetën mëngjesin e sotëm gjatë punës në ndërtimin e një pallati.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në Fushë Krujë, kur Altin Citozit, 27 vjeç i ka rënë në kokë, kova me të cilën transportoheshin materialet.

Goditja ka qenë fatale për të, duke i marrë jetën në vend. Burime nga policia thanë se kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Janë shoqëruar përgjegjësi, ndërsa pritet edhe shoqërimi i inxhinierit teknik dhe pronarit të firmës që ndërtonte pallatin.

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More Info here to that Topic: epavarura.com/i-bie-kova-ne-koke-humb-jeten-punetori-27-vjecar/ […]

Comments are closed.