Gatime LIFESTYLE Shëndeti

Moti sot

Sot në vendin tonë, do të mbajë mot me vranësira kalimtare dhe me diell. Temperaturat minimale gjatë ditës së sotme parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës...

Read More