Fotoja e këtij babai me 6 fëmijë të vegjël ka bërë jo pak bujë në internet.

Në pamje të parë, duket si montazh, por në fakt fotoja është e vërtetë dhe babai ka fëmijë gjashtënjakë.

Fotoja me bebet u bë virale në vitin 2010, ndërsa 6 vite më vonë, familja ka publikuar një foto tjetër me gjashtënjakët, katër djem dhe dy vajza.

13 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: epavarura.com/kjo-foto-cmendi-internetin-2010-ja-cfare-ka-ndodhur-pas-6-vjetesh-foto/ […]

Comments are closed.