Juve do t’iu nevojitet:
limon
majdanoz
xhenxhefil ose mjaltë
uthull
kanellë
Instruksionet:
Mjafton të përzieni përbërësit e lëngët në një gotë, ndërsa ata të ngurtë t’i shtrydhni në të dhe ta konsumoni para se të shkoni në shtrat. Rezultatet do t’iu mahnisin.

Kliko videon me poshte

5 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 4859 more Information to that Topic: epavarura.com/konsumojeni-kete-pije-dhe-do-largoni-barkun-teksa-flini/ […]

Comments are closed.