Por pavarësisht këtij problemi ka metoda shumë të lehta për të eleminuar dhjamin. 

Keni dëgjuar për kremin me fuqi të jashtëzakonshme që ju ndihmon të zvogëloni madhësinë e barkut tuaj?

Ky krem është shumë i lehtë për tu përgatitur dhe është 100% natyrale dhe ju duhen  vetëm 2 përbërës.


Një gjysëmë pako kamfuri (gjendet në farmaci) dhe një shishe me vaj për bebe. Përzjjehen dy përbërësit deri në krijimin e një mase homogjene.

Masa lihet dy ditë të qëndrojë. Para se të filloni përdorimin duhet të përzjeni sërisht përbërësit.   Aplikoni kremin çdo natë para se të shkoni në shtrat në zonën e barkut dhe belit.  

Ky krem i fuqishëm do të ju ndihmojë të eliminoni dhjamin rreth barkut shpejt!

Këshillohet që gjatë përdorimit të këtij kremi të konsumoni shumë ujë. Nëse jeni alergjikë nga kamfuri mos e filloni këtë trajtim. / Gazeta Express/

Let’s block ads! (Why?)

5 COMMENTS