Home / Aktualitet / Krujë – 36-vjeçarin e zë korenti në tualet, humb jetën

Krujë – 36-vjeçarin e zë korenti në tualet, humb jetën

Një 36-vjeçar ka humbur jetën të hënën si pasojë e kontaktit me energjinë.

Policia thotë se “më datë 09.01.2017, rreth orës 17:30 në spitalin e Krujës ka shkuar i vdekur shtetasi G.P. 36 vjeç, banues në Krujë”.

Nga veprimet e kryera ka rezultuar se vdekja ka ardhur si rezultat i kontaktit me rrymën elektrike në tualetin e banesës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për vlerësim.

Check Also

Krujë/ Sekuestrohen 46.5 kg marijuanë, pranga 28-vjeçarit në kërkim i vëllai

Policia ka sekuestruar një sasi prej 46.5 kg marijuanë dhe ka arrestuar një 28 vjeçar, …

error: Mos kopjo, por shperndaje ;)