Ky është telefoni më ekstravagant në botë, i dekoruar me diamante

5
62

Nëse keni të ruajtur 1,300 dollarë, atëherë ju mund të bleni një smartphone të dekoruar me diamante.-transmeton arbresh.info.

“The Darling”, i cili ka një kamerë prej 360 shkallësh për të bërë foto dhe video të një realiteti virtual u paraqit këtë vit në Kongresin Botëror të Telefonëve në Barcelonë.

Smartphone-i i dizajnuar nga kompania kineze e teknologjisë ProTruly, ka një ekran prej 14 cm, kamerë 13 megapixel në të dy anët dhe një termometër të çuditshëm i cili mund tju matë temperaturën pa ju prekur.

1 2 3

Google search engine

5 COMMENTS