Përzini 1 porcion gjelatinë në 2 porcione qumësht. Përzini të dy përbërësit mirë dhe vendosni në mikrovalë për 15 sekonda.

Aplikoni maskën në tërë fytyrën tuaj duke aplikuar 2-3 shtresa nga kjo maskë.

Lëreni të thahet plotësisht dhe më pas largojeni nga fytyra.

Krejt kjo procedurë merr afro 15 minuta kohë dhe rezultatet janë të mahnitshme./Indeksonline/

Let’s block ads! (Why?)

6 COMMENTS