Layout A (one post)

Layout A2

Layout A2 (combined with B)

Layout A3

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka kthyer përgjigje negative ftesës së kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës, për takimin e ‘Mini-Shengenit Ballkanik ’i cili mbahet në Durrës, e ku të ftuar janë edhe presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiq dhe...

Read More

Layout A (with pagination)

Gatime LIFESTYLE Shëndeti

Pse Thaçi refuzon ftesën e Ramës?

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka kthyer përgjigje negative ftesës së kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës, për takimin e ‘Mini-Shengenit Ballkanik ’i cili mbahet në Durrës, e ku të ftuar janë edhe presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiq dhe kryeministri i Maqedonisë Zoran Zajev. Këtë...

Read More
Gatime LIFESTYLE Shëndeti

Aksident i rëndë në Mitrovicë, ka të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Mitrovicë, në vendin e njohur si “Ura e Gjakut”. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. “Mund të konfirmoj se ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin kanë qenë të përfshirë dy kamionë. Deri më tani...

Read More