Ngjarja e rëndë vdekjeprurëse që ka ndodhur në qytetin e Egjiptit, gjatë një shfaqjeje cirku ka tronditur tej mase fëmijët që ishin të pranishëm.

Trajneri 35 -vjeçar Islam Shaheen , i cili me shkopin e tij në dorë ishtë duke i dhënë komanda luanit, një i tretë iu hodh në sulm duke e plagous trajnerin në qafë.

Sulmi ndodhi në sy të fëmijëve të cilët ishin të pranishëm në ekspozitë. 35 -vjeçari nuk mundi t’i shpëtonte plagëve të marra dhe vdiq ne spital.

7 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: epavarura.com/luani-shqyen-trajnerin-e-cirkut-gjate-shfaqjes-video/ […]

Comments are closed.