Home / Shkencë dhe Jetë / LIFESTYLE / Lufta mes merimangës dhe gjarprit helmues, kush fitoi? (Video)

Lufta mes merimangës dhe gjarprit helmues, kush fitoi? (Video)

Edhe pse gjarpëri është shumë më i madh se merimanga, ajo arriti në trupin e gjarpërit dhe e kafshoi.

Megjithatë, meqë video u ndërpre në momentin kulmor të betejës, nuk e dimë se kush fitoi në këtë luftë pothuaj në përmsa të filmit.

Në vijim është video me këtë luftë

Check Also

Trafik droge nga Lezha në Kosovë/ Arrestohet lezhjani dhe dy kosovarë (Video)

Vijojnë kontrollet në kuadër të Planit Operacional Kombëtar për evidentimin dhe goditjen e rasteve të …

error: Mos kopjo, por shperndaje ;)