Ajo njihet për tipin kontraversial dhe mbi të gjitha, natyrën kreative! 57-vjeçarja, një nga personazhet më të dashur të skenës duket se nuk është përmbajtur përpara turmës në New York, teksa midis Madison Square Garden, u ka premtuar amerikanëve as më shumë e as më pak se sa… nga një gojore për të gjithë ata që do votonin Hillary Clinton më 8 nëntor!

E ftuar për hapjen e koncertit të aktores së humorit Amy Schumer, një nga mbështetëset më të flakta të kandidates demokrate u duk sikur “rivalizoi” komiken, e cila po ashtu bën gallatë me temat e seksit. Dhe në këtë këndvështrim, Madonna nuk la të dukej më prapa.

8 COMMENTS

Comments are closed.