Një makinë ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme në rrugën e Dajtit, mesnatën e 18 korrikut. Si pasojë e rënies janë plagosur lehtë katër persona me iniciale: D. H.,O. Z., A. P., dhe V. T.
Të gjithë të lënduarit u dërguan menjëherë drejt spitalit dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.
Njoftimi i Policisë
Më datë 19. 07. 2018, në rrugën e Dajtit, mjeti me drejtues D. H., ka rënë nga lartësia ku janë dëmtuar D. H., dhe pasagjerët O. Z., A. P., dhe V. T., të cilët u dërguan në spital nën kujdesin e mjekëve.
Shperndaje lajmin Makina bie nga lartësia në Dajt, katër persona të plagosur appeared first on Lajme.al.

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: epavarura.com/makina-bie-nga-lartesia-ne-dajt-kater-persona-te-plagosur/ […]

Comments are closed.