Home / Shkencë dhe Jetë / KURIOZITETE / “Mbaje syrin te topi!”, vogëlushi e merr këshillën fjalë për fjalë

“Mbaje syrin te topi!”, vogëlushi e merr këshillën fjalë për fjalë

Ky vogëlush është aq i mirë për të ndjekur udhëzime sa që i bindet të gjithave në mënyrë perfekte.

Video qesharake tregon se si djali i vogël mëson të luajë baseball nga babai i tij.

Por, kur babai i thotë ta “mbajë syrin te topi”, ai e merr këshillën fjalë për fjalë dhe përkulet duke e afruar syrin te topi.

Në fund të klipit që besohet të jetë filmuar në SHBA, mamaja shpërthen në të qeshura, e babai hap krahët për t’i dhuruar të voglit të tij një përqafim të ngrohtë.

Check Also

Vogëlushi vuan nga një sëmundje e rrallë, familjarët apel për ndihmë (FOTO-LAJM)

Djali në foto quhet Kristi Maze dhe është shtruar aktualisht në pavionin e pediatrisë speciale …

error: Mos kopjo, por shperndaje ;)