Një i ri mori hua nga shoku i tij një makinë Lamborghini me vlerë 1 milionë dollarë. Ai e bërë këtë për t’u dukur por ndodhi ajo që se priste.

Djaloshi hipi në makinën tip “Murcialago LP670-4 SuperVeloce” pasi darkoi në një restorant me dy shokë në Bangkok të Tajlandës dhe me gazin e shkelur deri në fund, fluturoi një tatëpjetë.

Ai e humbi kontrollin e automjetit dhe pasi goditi një motor, u përplas me një palmë. Pasagjerët pësuan dëmtime të lehta ndërsa mjeti luksoz u bë copë e çikë.

4 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 28398 more Information on that Topic: epavarura.com/merr-lamborghini-per-tu-dukur-por-ja-cfare-ndodh/ […]

Comments are closed.