Eliminon parazitët nga trupi.

Minimizon rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare dhe disa lloj sëmundjesh kancerogjene.
Ka veti anti-inflamatore.
Rregullon sheqerin në gjak (dhe shumë të tjera).
Përbërësit:

1/2 lugë xhenxhefil pluhur
1/2 lugë kanellë në pluhur
1/2 lugë shafran Indie
1 lugë vaj ekstra i virgjër arrë kokosi
1 lugë miell i papërpunuar
1 filxhan ujë të nxehtë
Përgatitja:

Përgatitja është shumë e thjeshtë. I përzieni substancat e mësipërme duke i trazuar me kujdes dhe pija “mrekullibërëse” është gati. Ju bëftë mirë!

Let’s block ads! (Why?)

8 COMMENTS