Esma, vajza dy vjeçare e Lisa Connor i kishte mbathur sandalet vetëm për gjysmë ore teksa po sillej nëpër ambientet e shtëpisë para se të fillonte së qari për shkak të prerjeve që sandalet ia shkaktuan në kyçin e këmbës, shkruan TheMirror.

Nëna e dy fëmijëve nga Blackpool të Anglisë, shpërndahu fotografi tmerruese në rrjete sociale, të lëndimeve që kishte marr vajza e saj duke paralajmëruar prindërit tjerë që të mos blejnë sandale të tilla dhe kërkuan nga kompania Next që t’i rikthejnë mbrapa produktet.

9 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 21405 additional Information on that Topic: epavarura.com/mos-mbathni-kurre-femijeve-keso-sandalle-shokoheni-pasi-ti-shihni-keto-foto/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: epavarura.com/mos-mbathni-kurre-femijeve-keso-sandalle-shokoheni-pasi-ti-shihni-keto-foto/ […]

Comments are closed.