Stadiumi që do të mirëpres takimin mes kombëtares shqiptare të futbollit dhe asaj të Izraelit, është pushtuar nga forcat e shumta të policisë she sherbimit sekret izraelit Mossad. Në impiant nuk lejohet të hyjë asnjë person i paautorizuar si dhe pa u kontrolluar.

Kjo ka ndodhur edhe me sportisten e njohur Luiza Gega e cila prej disa ditësh është duke u stërvitur në këtë stadium. Megjithëse ajo është kampione Evrope në disa disiplina të atletikës, policët i kanë kërkuar dokument identifikime. Madje ata kanë ushtruar kontroll edhe në çantën e saj të sportit.

6 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: epavarura.com/mossadi-terrorizon-shqiptaret-luiza-gegen-nuk-e-lene-te-hyje-ne-elbasan-arena/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More Information here to that Topic: epavarura.com/mossadi-terrorizon-shqiptaret-luiza-gegen-nuk-e-lene-te-hyje-ne-elbasan-arena/ […]

  3. … [Trackback]

    […] There you will find 58139 additional Information to that Topic: epavarura.com/mossadi-terrorizon-shqiptaret-luiza-gegen-nuk-e-lene-te-hyje-ne-elbasan-arena/ […]

Comments are closed.