Seti fotografik i këtij çifti mori një kthesë të papritur kur një pushues nudo u shfaq në sfondin e tyre.

Një foto e publikuar këtë të hënë në rrjetin Imgur tregon prindërit e ardhshëm në plazhin piktoresk Baker në San Francisco, Kaliforni.

Gruaja shtatzënë, krahë bashkëshortit të saj,  dukej mahnitëse e veshur me një fustan të kuq dhe ura Golden Gate prapa saj kompletoi foton në mënyrë perfekte. Por vetëm disa hapa pushuesi nudo i dha një tjetër atmosferë fotografisë së çiftit.

Pjesa veriore e Baker Beach është një plazh nudo, prandaj nuk çudi të shohësh njerëz pa kostumin e tyre të banjës.

3a616c8c00000578-3936774-image-a-41_1479178326216

3 COMMENTS

Comments are closed.