Gatime LIFESTYLE Shëndeti

Nuk jetoi dot për të parë të birin: Vjen në jetë djali i aktorit të ndjerë

Shtate muaj pas ndarjes se tij tragjike nga jeta, ka ardhur ne jete djali i tij, te cilin ai e priste me padurim.
Nje dite me pare, ka ardhur ne jete djali i vetem i aktorit dhe prezantuesit te ndjere turk Vatan Sasmaz, i cili ne gusht te 2017-es u ekzekutua me arme zjarri nga ish e dashura.
Mesohet se bashkeshortja e tij, Yasemin Adali, e ka quajtur vogelushin Asil Vatan Sasmaz, ne nderim te te atit.

Sasmaz nderroi jete ne moshen 43-vjecare pasi ish e dashura e tij, ish-modelja Filiz Aker, ishte terbuar nga fakti qe ai do te behej baba.

Dyshja ishte perfshire ne nje zenke perpara se Filiz te ngjitej ne dhomen e tij te hotelit, per te ekzekutuar aktorin e me pas veten.xing.al
The post Nuk jetoi dot për të parë të birin: Vjen në jetë djali i aktorit të ndjerë appeared first on Jeto Shëndetshem.