Ky është një nga iluzionet më të pabesueshme të makiazhit që mund të keni parë ndonjëherë.

Mirjana Kika Milosevic, artiste makijazhi shumë e njohur në You Tube dhe Instagram, ka krijuar pamjen më fantastike të Halloween.

Shihni se si ajo e transformon veten vetëm duke përdorur make up:

11 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 85583 additional Information on that Topic: epavarura.com/nuk-ta-besonit-cmund-te-beje-makiazhi/ […]

Comments are closed.