Policia arrestoi një shtetas nga Divjaka, i cili ishte shpallur në kërkim për marrëdhënie seksuale me dhun. I arrestuari është 32-vjeçari Shkëlzen Prifti.

Ai ishte njohur në Facebook me 15-vjeçaren L.N dhe që në takimin e parë kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Ngjarja ndodhi në plazhin e Divjakës më 19 maj.

11 COMMENTS

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 50712 additional Information to that Topic: epavarura.com/perdhunoi-15-vjecaren-ne-plazhin-e-divjakesne-pranga-prifti/ […]

Comments are closed.