Home / Aktualitet / Politika / Përfundon takimi i zyrtarëve të BE me Ramën dhe Metën

Përfundon takimi i zyrtarëve të BE me Ramën dhe Metën

Ka përfunduar pas 1 ore takimi mes zyrtarëve të BE McAlister-Fleckenstein dhe Ramës e Metës.

Takimi mes tyre u zhvillua në Kryesinë e Kuvendit për të ndërmjetësuar për zgjidhjen e krizës mes mazhorancës dhe opozitës.

Dy zyrtarët e BE tani do të takohen me kryetarin e PD Lulzim Basha.

Check Also

1000 civilë të vrarë në tre muaj: gjenocidi i koalicionit amerikan ndaj sirianëve

Vëzhguesit të Drejtave të Njeriut në Siri kanë deklaruar se nga pesë qershori e deri …

error: Mos kopjo, por shperndaje ;)