Vajza nga Kanadaja përpiqet të hipë në makinën  e saj, por mesa duket është e pamundur. Ngricat  në parkimin ku ajo ndodhet nuk e lënë të hipë. Ajo rreshqet pasi dhe këpucët që ajo ka mbathur janë të papërshtatshme.

Kjo video e cila është bërë menjëherë virale duke shkaktuar humor tek të gjithë ata që e kanë parë, është filmuar nga mamaja e vajzës, e cila duket se nuk përmbahet dot nga e qeshura.

3bead0a300000578-0-image-a-14_1483787204275 3bead0c000000578-0-image-m-13_1483787198282 3bead0c400000578-0-image-a-12_1483787191178 3bead0d000000578-0-image-m-11_1483787184672

 

https://youtu.be/lhECWxykRk4

5 COMMENTS

Comments are closed.