Policia qëllon Monika Kryemadhin, kjo e fundit godet Ramën me çizme…

58

Një nga politikanët më aktivë gjatë protestës së sotme është kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Gazeta “Tema” shkruan se gjatë përplasjes mes policisë dhe protestuesve, Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim është qëlluar me shkop.
 

Nga ana tjetër, burime pranë kësaj medieje kanë treguar se gjatë seancës parlamentare, Kryemadhi ka tentuar të qëllojë Ramën me çizmen e saj, por pa rezultat.
 
www.lajm-shqip.com
18.12.2017

Loading...